Beraber Aynı Hedefe!

SFK İnşaat Sanayi A.Ş. 2014 yılında kurulmuştur. Sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki hedefiyle adından sıkça söz ettirmek isteyen, aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam edecek olan bir firmadır.

Bugünden geleceğe gelişmeyi hedefleyen ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite", çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtı olacaktır. Değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphe yoktur.

Başladığımız bu yolculukta, KAYA MEKANIK ile yollarini birleştiren SFK INSAAT SANAYI A.S, kurmuş olduğu sağlam diyaloglar ve dostluk köprüleri ile gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmak öncelikli hedefimizdir.

Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir firma olarak , "Beraber Aynı Hedefe" sloganıyla %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz....